Norma ir Prabhu #4. Normos išdavystė.

Norma ir Prabhu #4. Normos išdavystė.

Gera atsibusti namuose, kuriuose tave taip šiltai priima. Prabhu džiaugiasi ir tuo, kad rytais dar niekada nebuvo taip lengva ir smagu keltis. Išeina sau į naujos dienos šviesą ir žinoma, žygiuoja pasilabinti su Norma. Mat ji miegojusi viena. Norma nėra šiaip Norma. Ji ypatinga. Ji turi savo charakterį, neveidmainiauja, jei kas nepatinka - viską tiesiai rėžia Prabhu į veidą. Jausmai liejasi laisvai. Taip ir tądien. Manau, kad Prabhu nujautė, jog ji šiek tiek įsižeidusi, palikta viena miegoti lauke, ir pirmuoju kartu neatsakė į Prabhu ištartą Labas rytas, na o jau antras kartas sėkmingas - Norma užsikūrė.

Gudrus tas Prabhu, prisigerino, pasilabino ir viskas atleista.

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių, opaaa!!- nuotaikingai pradeda naująją dieną kelyje.

Pusryčių sau taipogi nepagailėjo. Ir už mamą ir už tėtį ir už sesę. Opt ir nebėra. Energijos alytiškiui tikrai neturėtų pritrūkti:

IMG_0681.jpg

Atsisveikinęs su Sherry ir restorano komanda, patraukė Prabhu ir Ron prie Pismo Beach, vaikščiojo, stebėjo banglentininkus, įsigyjo fensi šmensi lipdukų Normai ir tadam! Pirmyn į netoliese Los Angeles esančią rančą, kurioje gyvena vienas, nei energijos, nei humoro jausmo, nei svetingumo stokojantis, apie 70uosius savo gyvenimo metus žengiantis jaunuolis.

IMG_0680.jpg
IMG_0679.jpg
IMG_0678.jpg
IMG_0676.jpg
IMG_0675.jpg
IMG_0674.jpg

Važiuojant, keliauninkas nepatingėjo sustoti ir užkopti į kalnuotasias vietoves, ikvėpti juose skriejančio vėjo, kiek primenančio ir pačio keliautojo prigimtį. Abu laisvi, tai aršūs ir lekiantys į priekį, tai švelnūs ir sustojantys akimirkoje.

Po išsivaikščiojimo vėl ramus kelias link rančos. Ją pasiekus, taip! Vėl niekas nestokoja svetingumo. Ir taip, rančos savininkas mūsų tautietis. Mes taip pat labai nuoširdūs ir geranoriški žmonės. Klink klink. Prieš susėdant visiems vyriškai pasikalbėti ir praleisti vakarą pasinėrus į svetingojo žmogaus pasakojimus, Prabhu buvo aprodyti namai, arkliai, įspūdingasis pipirmedis, šiltoji pirtelė ir visi kiti kampai.

IMG_0666.jpg
IMG_0667.jpg
IMG_0668.jpg
IMG_0672.jpg
IMG_0673.jpg

Įsisiautėjus vyriškam vakarui, Prabhu aplanko jausmas, kad Norma gali būti įpykusi. Intuicija neapgauna, nuėjus su ja pasilabinti - ji nieko neatsako. Nerimas didėja. O kas jei ji niekada su juo nebekalbės. Tuomet nutaria ją palikti dar valandėlei ir patikrinti vėliau, gal emocijos jau bus atšliję.

Bet ne. Šįkart Norma ne juokais įtūžo. Ji tylėjo it kapas. Vienas iš rimčiausių gyvenimo susirėmimų, kuomet santykius reikia aiškintis su kažkuo, kas pyksta, bet ir tyli. Uff..

Vakaras nesmagiai prailgo. Prabhu kaip įmanydamas bandė ją prakalbinti. Bet ir toliau spengianti tyla. Ir taip kartas po karto, kol keliauninkas prarado viltį su ja susitarti ir susitaikyti. Visiškas sąstingis. Atšalimas. Ir Prabhu skelbia skyrybas.

Na gerai, Norma, užsimetu kuprinę ant pečių ir ryt iškeliauju vienas. Pėsčias. Nusivylęs, bet neturintis kito pasirinkimo, kuomet Tu nebenori tęsti kelionės su manimi.

Nuraminu keliauninką, kad viskam reikia duoti laiko, rytas šviesesnis už vakarą. Lai abu eina ilsėtis, o ryte galbūt ir pats surasęs naujų būdų kaip su ja susitaikyti, o gal ir ji jau bus atlyžusi. Prabhu juk nujautė, kad taip gali atsitikti, jau tuomet kai kalbėjome apie žengimą iš komforto zonos, taip ir įvyko.

Ryte gaunu žinutę iš alytiškio, kad vis dar skyrybos. Norma nenori tęsti kelionės. Pabhu nerimauja, kad visos jo pranašystės apie kuprinę ir ėjimą pėsčiomis, ims ir išsipildys. Tuomet jau įsikiša specialistai. Kaip apibūdino ir pats alytiškis, nelabai maloniai nusiteikę ir kreivais žvilgsniais žvelgiantys tiek į Normą, tiek į jį patį, beet, norintys padėti.

Taip Norma iškeliauja į procedūras, atsigauti ir sugrįžti į save, o Prabhu paliekamas nežinioje ir laukime.

IMG_0669.jpg
IMG_0670.jpg

O taip. Laukimas visiškai nežavi. Bet tai tik dar viena gyvenimo pamoka, išmokti atiduoti visas negandas ar džiaugsmus į laiko tėkmę, kuri puikiai viską sudėlios. Visi įvykiai turi savo seką ir paskirtį, todėl negali staiga prašokti pro vieną iš jų ir žengti pirmyn. Tą prašoktą tarpelį, kažkada vis tiek reiks praeiti.

O šiuo atveju Norma ir Prabhu išmoks tik dar labiau vertinti vienas kito draugiją.

Laukiant, keliauninkas mintyse dėliojosi praeitos dienos įvykius. Kaip keliavo iš Pismo beach, kaip netrukus aplankė rančą ir kiek daug įdomių istorijų išgirdo. Tarp istorijų pasakojimų netruko prabėgti pro šalį tai kaimynų šuo, tai koks kiškis ar dūzgianti rančos savininko prižiūrima bitė. Ranča įsikūrusi tarp kalnų, o jos šeimininkas pasakojęs, kad tarp jų yra įsispraudęs kelias tarp Meksikos ir Kanados. Tuo keliu ( Pacific Crest Trail) negalima važiuoti automobiliais, pro jį prasibrausi tik savo kojų pagalba arba nešinas arklio.

IMG_0718.jpg
IMG_0719.jpg
IMG_0720.jpg
IMG_0721.jpg

Ir štai kaip laikas viską sutvarkė:

Yes, juhuuu, mano mažytė vėl važiuoja! Myliu aš ją!

Pasigėrėjimo ir džiugesio neslėpdamas Prabhu šūkavo iš visų plaučių, o aš tik patyliukais, ha, taip ir turėjo būti. Jokių čia Normos ir Prabhu skyrybų, niekada.

Kelionė tęsiasi. Prabhu traukia į Santa Monica, kurioje rančos savininkas turi butą ir norėdamas, kad keliauninkas susipažintų su šiuo miestu važinėdamas dviračiu, pasiūlė apsistoti ten. Dviratis pas Normą ir pirmyn.

Iš sausringos rančos aplinkos tiesiai į spalvomis ir vandens gaiva nuspalvintą Santa Monica.

IMG_0637.jpg
IMG_0636.jpg
IMG_0635.jpg
IMG_0639.jpg
IMG_0640.jpg
IMG_0642.jpg
IMG_0643.jpg
IMG_0644.jpg
IMG_0664.jpg
IMG_0663.jpg

Nuvažiavęs 8 mylias, Prabhu atranda viečikę, kur galės pailsėti, paragauti Vegan Coconut dish ir atsigerti arbūzo sulčių. Wow. Kokios spalvos!

IMG_0662.jpg
IMG_0661.jpg
IMG_0655.jpg

Pasistiprinęs užsuko ir į parduotuvėlę, kurioje spalvų ne ką mažiau.

IMG_0652.jpg
IMG_0651.jpg
IMG_0650.jpg
IMG_0649.jpg
IMG_0648.jpg
IMG_0647.jpg

Vėliau tęsiant pasivažinėjimus dviračiu, sugalvojo užsispirti ir dvi raatis. Galinė padanga nei krust į priekį. Na ką, mąsto Prabhu, liko dar šešios mylios atgal, tai kokias keturias valandikes galėsiu sau jį stumti. Ir užteko taip nueiti tik 20 metrų, kai iš pravažiuojančio automobilio pasigirdo šūksniai: ei, amigo amigo, help? Do you need help?

Prabhu linguoja galvą. Bet amigo atsako: ooo, nesijaudink, aš dviratininkas jau 20 metų, padėsiu tau.

Tik amigo pradaro savo automobilio bagažinę ir keliauninkas iškart pamato, kad šis žmogus tikrai sako tiesą, joje buvo viskas, kas tik gali būti reikalinga dviračio sutvarkymui. Bando pripūsti padangą, bet paaiškėja, kad ji kiaura. Tada amigo atsako, no worries ir toliau imasi darbo, net neleisdamas Prabhu padėti, tik sukasi kaip vijurkas aplink dvi raatį. Viskas suklijuota, sutvarkyta, oro pripildyta. Viskas, tęsk kelionę, bičiuli,- palinki gerasis žmogus.

IMG_0646.jpg
IMG_0645.jpg

Dar ir dar kartą įsitikinu, kad pasaulyje yra dauug gerų žmonių!

Neslėpdamas dėkingumo porina alytiškis. Tadam, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą ir kelionė vėl tęsiasi. Planuose atrakcijonų parkas, kuriame buvo filmuojami peizažai iš keliauninko mėgstamo Californication serialo. Todėl aplankyti tą vietą, kaip pats sako - būtina.

IMG_0630.jpg
IMG_0629.jpg

Vėliau seka vakarienė The Upper West.

IMG_0631.jpg
IMG_0628.jpg
IMG_0627.jpg
IMG_0623-e1480686911708.jpg
IMG_0625-e1480686944446.jpg

Prabhu išsirenka Thai Peanut Noodles ir Roasted sweet corn.

Ir tada vakaro spalvomis nusidažiusi Santa Monica ir laabai ypatingas dėmesys Normai.

IMG_0621.jpg
IMG_0620.jpg
IMG_0619.jpg

Ir štai. Taika. Ramybė. Laimė. Šiluma. Visi laimingi ir patenkinti. Keliauninkas ruošiasi miegui, o kitai dienai planuoja kelionę į San Diego.

Viską susumavus, alytiškis atsako trumpai, bet labai taikliai:

Aš laimingas.

Jyyhaa. Kuo daugiau laimingų žmonių vaikščiojančiu šia žeme!