Norma ir Prabhu #3. Pismo beach. Penki pavojingi bičai.

Norma ir Prabhu #3. Pismo beach. Penki pavojingi bičai.

Šį kartą ypač ankstyvas rytas, kitaip ir nebus nubundant Starbucks aikštelėje :) Prabhu miegojęs lyg ant debesų, todėl pabusti 5 ryto buvo niekis. Starbakse pasičiupo avižinės košės ir kavos. Bet juk ten kiek cukraus, atrėžiau, bet Prabhu tvarkingai nuramina, kad cukraus į košę galima įsidėti atskirai, todėl jis to nedaręs. ++

IMG_0503.jpg

Ir tuomet į rūku pasidengusį Highway 1 kelią, iš San Jose link Pismo Beach. Greta šio paplūdimio gyvena jo draugo tėvai, kurie jau išskėstomis rankomis laukė atvykstančio keliauninko. Normos akys net blizga, Prabhu nuotaika tobula, kelyje automobilių nulis. Pirmyn!

Ore tvyrojo druskos kvapas, kurį pilnais plaučiaus kvėpavo Prabhu, vis sustodamas kelyje ir fiksuodamas vaizdus.

IMG_0504.jpg
IMG_0505.jpg
IMG_0506.jpg
IMG_0507.jpg
IMG_0508.jpg
IMG_0509.jpg
IMG_0510.jpg
IMG_0511.jpg

Puikių vietų sustoti - gausybė, todėl Prabhu nepraleidžia progos ir ištiesti kojas.

IMG_0512.jpg
IMG_0513.jpg
IMG_0516.jpg
IMG_0515.jpg

Ir tada rimtis. Rūkas darosi vis sodresnis, pradeda lyti, kelias vingiuotas ir nenuspėjamas. Nieko čia baisaus, Prabhu tik labiau susikaupia vairuojant ir tęsia kelionę.

IMG_0514.jpg
IMG_0519.jpg
IMG_0520.jpg
IMG_0521.jpg
IMG_0522.jpg

Ir tuomet..Prabhu pastebi, kad vienoje vietoje visa grupelė žmonių stebinčių kažką įdomaus ir aišku knietėjo išsiaiškinti, kas ten.

O ten jūrų vėpliai, on power nap, atrodantys lyg maxi šprotų dėžutė:

fullsizeoutput_2d1b.jpeg

Toliau tęsiant kelionę, Prabhu pastebėjo rimtai į bangas žvelgiančius penkis bičus. Jie atrodė grėsmingai, todėl alytiškis avansu užsiprašė pagalbos, jei jie sugalvotų jį pulti.

Artėjant jų link, jaudulys vis didėjo, visai nedideli paukštukai,- pro dantis juokavo Prabhu. O vajėtau, o vienas jau ir skrenda link manęs. Nerimo kupinos minutės ir..viskas gerai, jis sugalvojo tik pasilabinti, prasimetėm pora how are you, how are you ir viskas. Aš gyvas,- atšovė Prabhu.

IMG_0529.jpg
IMG_0528.jpg
IMG_0527.jpg

Ir tadaa, uc uc uc girdisi nuotaikingas Prabhu balsas. Lietus baigėsi, vėl ryški saulė, langai praverti, lekiuuu! Taip tik smagiau, iš lietaus į saulę, nei iš saulės į lietų,- atkerta Prabhu.

Kelionė tik įgauna pagreitį. Po pusantros valandos Prabhu praneša, kad jis jau atvyko pas savo draugo tėvus Ron ir Sherry, kuriuos žadėjo aplankyti. Jų namai netoli Pismo Beach. Netoliese yra ir jų restoranas Brad's Restaurant, kuriame dirba visas 60 žmonių. Šis restoranas buvo pastatytas Sherry tėvų, jau apie 1950 metus. Kuomet nebeliko jos tėvų, ji ir jos sesė perėmė restoraną į savo rankas. Nuo to laiko restoranas tik plėtėsi ir garsėjo gausiu lankytojų skaičiumi.

Restoranas dviems savaitėms bus uždaromas, kad būtų galima pasiruošti jo atidarymui per šv. Kalėdas. Todėl meniu buvo tik pica, kurią valgė visi lankytojai, taip pat ir keliauninkas su draugo tėvais.

Pasistiprinus jie važiavo palikti Normą pailsėti jų namuose.

IMG_0530.jpg
IMG_0539.jpg

Vakare buvo suplanuota vakarienė meksikietiškame restorane. Ron ir Sherry namai lyg iš pasakos. Juose tvyrojo ideali tvarka ir šiluma.

IMG_0540.jpg
IMG_0541.jpg
IMG_0547.jpg

Šilumos negailėjo ir pats Ron bei Sherry. Ron tuoj užpildė Normos besibaigiančius tepalus, o Sherry ėmėsi tvarkos ir išplovė keliauninko rūbus.

Palikus Normą patraukė tuomet Prabhu ir Ron iš namų atgal į miesto centrą. Nuvažiavo prie Pismo Beach.

Ten buvo senas tiltas nuo kurio atsivėrė puikiausi vaizdai. Tuomet Ron prasitarė, kad šiuo paplūdimiu galima ir pralėkti automobiliu. Jūs juokaujate?- nustebęs paklausia Prabhu. Aš labai rimtai,- atsako Ron. Važiuojam, žinoma, kad važiuojam, - džiūgavo Prabhu ir pasileido prisirinkti akimirkų.

IMG_0531.jpg
IMG_0532.jpg
IMG_0533.jpg
IMG_0534.jpg
IMG_0537.jpg
IMG_0538.jpg
IMG_0542.jpg
IMG_0543.jpg
IMG_0544.jpg

Tuomet vyrai patraukė atgal namo, šiek tiek pailsėjo, sulaukė kol grįš Sherry ir tada visi išsiruošė į Meksikietiško maisto restoraną Las Cazuelas. Welcome Amigos!

Po sočios vakarienės sugrįžo šeimyna į Kalėdinėmis šviesomis pasipuošusius namus.

IMG_0545.jpg
IMG_0546.jpg

Šį kartą Norma miegos viena, mat Prabhu nakčiai apsistos Ron ir Sherry namuose. Diena kupina įspūdžių, todėl sapnai jau tempte tempia. Viską susumavus Prabhu atskleidžia, kad nuostabiausia šios dienos akimirka buvo išvysti tuos penkis rimtus ir sparnuotus bičus pakrantėje.

Ryt laukia Los Angeles, lyg ir Cowboy gyvenimo išbandymas... Todėl belieka tik laukti naujų Normos ir Prabhu nuotykių. Taip ir bandau įsivaizudoti kaip Norma atrodytų su kaubojiška skrybėle. Jyyyhaa!

Stay tuned!