#saudemgud

Vėlyvi sekmadienio pusryčiai „Health“ restorane

 

Rudens pradžioje duris atvėręs pirmasis Lietuvoje subalansuoto maisto restoranas „Health“ pristato vėlyvus sekmadienio pusryčius. 

Sukurti subalansuotas ir sveikas versijas tokių klasikinių patiekalų, kaip Benedikto kiaušiniai, šakšuka, granola ar visų taip mylimi sekmadienio ryto blynai komandai buvo tikras iššūkis. Audrius Sabaliauskas, „Health“ savininkas bei idėjos sumanytojas, sakė: „Išlaikyti tinkamą baltymų, gerųjų riebalų ir pilnaverčių angliavandenių balansą pusryčių meniu itin sunku. Tradiciškai esame linkę galvoti, kad būtent ryte galime sau leisti paskanauti šiek tiek riebesnio padažo ar saldesnių patiekalų, tačiau taip apkrauname savo virškinimo sistemą ir užuot visą likusią dieną jautęsi pilni energijos, snūduriuojame ir norime patinginiauti.“  

Kurdama pusryčių meniu „Health  komanda siekė, kad kiekvienas patiekalas būtų toks pat skanus, kaip ir tradicinė jo versija. Pavyzdžiui, riebų hollandaise padažą, kuriame gausu sviesto, virtuvė pakeitė burokėlių ir morkų putėsiais, kurie išvaizda bei skoniu ne tik nenusileidžia klasikiniam variantui, bet ir jį pranoksta savo maistingosiomis savybėmis. „Health“ ypač didžiuojasi šokoladine avižine koše, kurioje cukrus pakeistas natūraliu augalu stevia, be to naudojama tik aukščiausios kokybės gryna kakava – valgydami galite mėgautis šokolado skoniu nekankindami savęs mintimis apie papildomas kalorijas. Restoranas visiškai atsisakė sviesto ir cukraus, tad dieną galite pradėti lengvai ir taip pat pilnavertiškai mėgautis savaitgaliu. 

„Taip pat pristatome ir papildytą pagrindinį meniu, kuriame gausu patiekalų vegetarams bei veganams. Pasirinkus tokią dietą svarbu gauti pakankamai baltymų, tačiau pastebėjome, kad šiai grupei sunku rasti pilnaverčių patiekalų valgant ne namie“ sakė A. Sabaliauskas. 

 

Vėlyvi pusryčiai startavo Lapkričio 12d., ir bus patiekiami kiekvieną sekmadienį nuo 11 iki 15val., „Health“ rasite Malūnų gatvė 4, Užupyje, Vilniuje.

Print Friendly, PDF & Email

Nori gauti naujausius įrašus?

Norint gauti naujausius įrašus bei naujienas, tereikia įrašyti savo e-paštą ir užsiregistruoti naujienlaiškiui.

Komentarų nėra.

Parašykite komentarą